Salon optyczny

Okulary korekcyjne - prowadzimy również sprzedaż okularów na NFZ

Nasz salon współpracuje z firmą Hoya, która posiada najwyższej jakości produkty do kompleksowej ochrony wzroku. Projektują oni soczewki w oparciu o najcieńsze, najlżejsze i najbardziej wytrzymałe materiały, które można dodatkowo uszlachetnić stosując np. najlepszą powłokę antyrefleksyjną. 

Jednoogniskowe

Zapewniają ostre widzenie do dali lub bliży wzrokowej. Mogą korygować zarówno krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm. W swojej ofercie posiadamy także zindywidualizowane soczewki asferyczne, zapewniające szersze pole widzenia

Okulary jednoogniskowe

Dwuogniskowe

Soczewki te posiadają widoczny segment do bliży. W okularach tych występuje nagłe przejście mocy między strefą patrzenia na dal i bliż. Nie są zalecane dla osób pracujących przy komputerze.

Okulary na nfz bydgoszcz

Relaksacyjne

Przeznaczone dla osób, które odczuwają zmęczenie wzroku ( podrażnienie oczu, nieostre widzenie, bóle głowy), spowodowane długotrwałym korzystaniem z urządzeń cyfrowych lub pracą w bliży. Specjalna konstrukcja zapewnia komfortowe i zrelaksowane widzenie w cyfrowym świecie

Okulary na nfz bydgoszcz

Biurowe

To tak zwane soczewki "półprogresywne", polecane osobom pracującym w zawodzie wymagającym wysokiego poziomu koncentracji i precyzji, pracującym przy komputerze, w laboratorium, jubilerów czy artystów. Zapewniają one najszersze pole widzenia w odległościach pośrednich i w bliży.

badanie wzroku bydgoszcz

Progresywne

Soczewki najnowszej generacji, zapewniające doskonałe widzenie na wszystkie odległości (dal, bliż oraz odległości pośrednie). Dzięki nim nie musimy pamiętać o drugiej parze okularów przeznaczonych np. do czytania.

soczewki kontaktowe bydgoszcz

Fotochromowe

Soczewki te przyciemniają się szybko na zewnątrz i szybko się rozjaśniają w momencie zmniejszenia intensywności otaczającego światła, osiągając pełna przejrzystość w pomieszczeniach. Idealne dla osób wrażliwych na światło. Soczewki te zapewniają 100 % ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Występują we wszystkich jednoogniskowych, dwuogniskowych i progresywnych konstrukcjach firmy Hoya. Dostępne są w trzech kolorach szarym, brązowym i zielonym.

okulista bydgoszcz

Enroute

Zaprojektowane specjalnie dla kierowców. Zapewniają komfortowe widzenie podczas prowadzenia samochodu, posiadają specjalnie opracowany filtr redukujący efekt olśnienia i podnoszący kontrast widzenia. Szczególnie przydają się podczas jazdy we mgle lub trudnych warunkach pogodowych. 

badanie wzroku bydgoszcz

Okulary przeciwsłoneczne

Niezależnie od posiadanej lub nie wady wzroku warto zadbać  o odpowiednią ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W naszej ofercie wszystkie okulary przeciwsłoneczne posiadają wysokiej klasy filtry UV. Większość z modeli posiada również warstwę antyrefleksyjną oraz polaryzacje, która redukuje odbicia od różnych powierzchni.

Okulary na nfz bydgoszcz

Okulary Clip-ON

Czyli okulary korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną, które są wyposażone w innowacyjny system mocowania zawiasów i magnesów, co skutecznie wpływa na stabilność i stopień łączenia nakładki z oprawą. Dzięki Solano Clip-On w sekundę twoje praktyczne i stylowe okulary korekcyjne zamienią się w jeszcze praktyczniejsze i równie stylowe okulary przeciwsłoneczne z korekcją wzroku – 2w1!

Okulista bydgoszcz