Salon optyczny

Uszlachetnienia soczewek

Powłoki antyrefleksyjne firmy Hoya zapewniają wyjątkową funkcjonalność i ochronę przez cały dzień. Gwarantują one niezawodność, idealną przejrzystość, estetyczny wygląd i wysoką odporność na zarysowania.

badanie wzroku u dzieci bydgoszcz

Hoya Hard

Powłoka ochronna, zabezpieczającą soczewkę przed zarysowaniem i ograniczającą jej zużycie. Jest bazą dla powłok antyrefleksyjnych. Jej skład jest dopasowany do składu powłok antyrefleksyjnych, co gwarantuje idealne dopasowanie i przyleganie do soczewki.

okulista bydgoszcz

Hoya Hi-Vision Aqua

To hydrofobowa powłoka antyrefleksyjna o transmisji światła wynoszącej 99%. Powłoka charakteryzuje się jednolitym, zielonkawym odblaskiem. Prócz podwyższenia kontrastu i zapewnienia większego komfortu widzenia oferuje dodatkowo warstwę antywodną, dzięki której krople wody, np. deszcz, szybciej są odprowadzane z powierzchni soczewki i nie pozostawiają smug.

okulary na nfz bydgoszcz

Hoya Super Hi-Vision

Jest trzy razy bardziej odporna na zarysowania niż standardowe powłoki, osiągając twardość porównywalną do powłok na soczewkach mineralnych. Powłoka Super Hi-Vision ma ponadto doskonałe własności antyrefleksyjne, hydrofobowe i oleofobowe, dzięki czemu jest niezwykle odporna na zabrudzenia i łatwa w utrzymaniu czystości. Warstwa oleofobowa i antystatyczna odpychają brud i kurz, dzięki czemu okulary można łatwiej utrzymać w czystości, oraz wymagają rzadszej pielęgnacji.

soczewki kontaktowe bydgoszcz

Hoya Hi-Vision LongLife

Zapewnia komfort widzenia w każdym świetle i elegancki wygląd, dzięki powłoce antyrefleksyjnej najwyższej jakości. Ma doskonałe właściwości hydrofobowe, oleofobowe i antystatyczne. Najlepsza powłoka antyrefleksyjna na rynku, wyróżniona prestiżową nagrodą iF Material Award 2010, posiada 3 letnią gwarancję. 

badanie wzroku bydgoszcz

Hoya BlueControl

Neutralizuje niebieskie światło emitowane przez urządzenia elektroniczne i sztuczne źródła światła zapobiegając jednocześnie powstawaniu powyższych objawów i  oferując komfortowe, zrelaksowane i kontrastowe widzenie oraz bardziej naturalną percepcję kolorów.

badanie wzroku u dzieci bydgoszcz

Hoya UV Control

To unikalna powłoka nanoszona na wewnętrzną powierzchnię soczewek, której zadaniem jest blokowanie szkodliwego promieniowania UV, odbijającego się od wewnętrznej powierzchni soczewki oraz UV przechodzącego bezpośrednio przez soczewkę.

okulary na nfz bydgoszcz